Reklama

Niebieskie sukienki

Galeria sukienek w kolorze niebieskim

Galeria sukienek od 1 do 30 z 95 do kupienia online w kategorii Niebieskie.

Reklama

Sukienka Maria s01 - NifeSukienka Maria s01 - NifeCena od 85.00 zł
Skromna sukienka - bon prixSkromna sukienka - bon prixCena od 129.90 zł

Niebieskie od 1 do 30 z 95.

Reklama

Kolor niebieski

Od błękitu nieba po chabry i niezapominajki – niebieskości naprawdę cieszą oczy. Nie tylko w naturze... Kolor ten pozwoli wyglądać klasycznie i elegancko – albo swobodnie rozkwitnąć niczym najpiękniejszy kwiat.

Niebieski to kolor o tyle wyjątkowy, że sprawdza się zarówno w przypadku klasycznych uniformów (mundurki szkolne, uniformy policyjne, ale i jasnoniebieskie, eleganckie koszule noszone przez biznesmenów), stylowych kreacji na specjalne okazje (kobaltowe wieczorowe suknie) jak i odzieży noszonej na co dzień, będącej wyrazem luzu i swobody (stare, dobre dżinsy). Sprawdza się w różnych wydaniach i w towarzystwie różnych typów urody – delikatniejszą, bardziej pastelową wersję mogą polubić eteryczne blondynki, zaś szatynki o ciemniejszej karnacji świetnie zaprezentują się w głębokich odcieniach – chaber, kobalt... Bardzo twarzowym odcieniem, szczególnie chętnie noszonym w lecie jest odcień lazurowy. Pasuje zarówno do delikatniejszego, jak i wyrazistego typu urody. Osoby o bardzo bladej cerze natomiast - niekoniecznie będą wyglądać twarzowo w błękitnych zestawieniach.

Odcienie niebieskiego – w przeciwieństwie do np. zieleni - ładnie prezentują się w zestawieniach monochromatycznych, tzn. takich, w których występuje wyłącznie jeden kolor, ale w różnych odcieniach. Błękitna koszula w towarzystwie klasycznych dżinsów czy niebieski top do granatowej bluzki – jak najbardziej – pamiętaj jednak, że jaśniejszy odcień powinien być zwykle na górze. W innym wypadku sylwetka może sprawiać wrażenie zbyt ciężkiej i nieproporcjonalnej.

Zostań fanką

Dowiaduj się o nowych sukienkach, trendach, promocjach i wyprzedażach.